השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

מידע נוסף בנושא

טפט קיר לחדר ילדים

טפט לקיר ילדים היא אחת האופציות הטובות לחיפוי קיר. במקרים רבים, היא מועדפת על הקטנים והמבוגרים כאחד. הסיבה לכך היא כי ניתן למצוא טפטים מגוונים המתאימים לטעם כל אחד. הם משדרגים רבות את מראה החדר ויוצרים את האווירה הנחוצה. ניתן לקבל ייעוץ ושירות בחברת SHIR DOORS בעלת הניסיון בתחום.

טפטים לקיר לילדים

חברת  SHIR DOORS בעלת המוניטין מתמחה בהתקנת טפט לקיר ילדים, חדרי שינה, דלתות ועוד. ברשותה תשתית מקצועית מעולה הכוללת מתקינים, צוות גרפי להבנת דרישות הלקוח ,לייעוץ ולביצוע. החברה מנוהלת על ידי מנהלים בעלי ידע וניסיון מצטבר המגיע ממאות פרויקטים ויותר ללקוחות פרטיים, למוסדות ציבור, לעסקים, למבנים מוסדיים ועוד. מומלץ לקבל ממנה שירות מקיף עם יחס אישי.

טפט לקיר ילדים – איכותי ומרשים

טפט לחדר ילדים עשוי מחומרים איכותיים המחזיקים מעמד לאורך זמן. ניתן למצוא טפטים רבים בצבעים, דוגמאות וציורים המתאימים לגיל הנ”ל ולבני שני המינים. על הפופולאריים שבהם מצוירים דמויות, בעלי חיים, אלמנטים מעולם הספורט, המוזיקה ועוד. אלו הם הבולטים והמספרים סיפור שנועד למשוך עניין ותשומת לב. אחרים הן טפטים המגיעים בצבעים שונים והמשמשים רקע כללי לעיצוב החדר. בגלל שאינם בולטים ניתן להתאים אליהם ביתר קלות את הריהוט והפריטים האחרים הנדרשים בחדר כזה. לרוב, משתמשים בטפטים בהירים כדי להגדיל את תחושת המרחב. הדבר נכון במיוחד לחדרי ילדים סטנדארטיים בגודל של כ12 מ”ר. כל טפט, בדרכו, מוסיף את העניין והייחוד לחדר הבן או הבת. ניתן לשלב, כמובן, בין טפטים לדלתות החדר ולקירות עצמם.

התאמה לקו עיצוב

טפטים מתקינים בנסיבות שונות. כאשר עולה החשק להתחדש, כאשר הילד גדל ורוצים לשנות את האווירה בחדר, בעת שיפוצים ולקראת כניסה לבית חדש או ישן וכדומה. בכל מקרה, מומלץ לקבל החלטה על קו העיצוב של החדר לפני בחירת הטפט ורק לאחר מכן לבחור את המתאים ביותר מבחינת הצורך והטעם האישי. כמובן, שיש צורך לערב את הילדים בקבלת ההחלטות מאחר והם אלו המבלים את מרבית זמנם ביחידות או עם חברים. תהליך ההתקנה אינו ארוך מדי וייעשה על ידי צוות מקצועי במהירות האפשרית ועם גימור מושלם.

טפט לקיר לחדר ילדים

טפט לקיר חדר ילדים יוסיף רבות למראה החדר ולאווירה בו. יש לבחור אותו בהתאמה למין הילד ולגילו ויש לערב אותו בבחירה. ניתן למצוא מגוון צבעים ודוגמאות המתאימים לקו החשיבה הרצוי והקולעים לטעמם האישי של בעלי החדר. הרצון של ההורים הוא ליצור חדר אינטימי ונעים לשהייה עבור ילדיהם. ניתן לקבל ייעוץ בחברת SHIR DOORS, לבחור ולקבל שירות מקצועי.

טפטים לקיר לחדר ילדים

חברת SHIR DOORS הינה בעלת מוניטין ופעילה לאורך זמן. היא משווקת טפטים לחדרי ילדים, לחדרי שינה, לדלתות ועוד. לקוחותיה הם אנשים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור ועוד. הצוות הניהולי שלה הינו בעל ידע רב וניסיון מצטבר בתחום ויכול לייעץ בכל סיטואציה. הוא ישמח להעמידם לכל לקוח,  וותיק או חדש כאחד.

טפט לקיר לחדר ילדים – איך מתבצע התהליך?

תהליך ההתקנה מתחיל בתכנון החדר. יש צורך קודם לבחור את קו העיצוב ורק לאחר מכן להתחיל בהליך הבחירה. ניתן למצוא מגוון טפטים. הפופולאריים הם אלו שעליהם ציורים הלקוחים מעולמות שונים. עולם הפרחים, בעלי החיים, המוסיקה, הספורט ועוד. יש אחרים בהירים המעבירים רוגע, נועם ושלווה ועוד. מרביתם בהירים בגלל שכך הם מגדילים את תחושת המרחב. בחדרי ילדים סטנדארטיים בגודל של כ12 מ”ר יש לכך יתרון. יתרון נוסף לטפטים בהירים הוא הגמישות בעיצוב ובבחירת הריהוט, פריטי הנוי, הוילונות, השטיחים ויתר האביזרים שנהוג להניח בחדרים אלו. לאחר הבחירה, יותקנו הטפטים על ידי צוות מקצועי המקפיד על גימור מושלם. הם איכותיים מאוד ועמידים לאורך שנים. אין צורך לתחזק אותם כי בעיקר יש לנקות אותם עם מטלית לחה או רטובה.

מתי מתקינים?

טפטים מתקינים בנסיבות שונות. כאשר הילד גדל ויש צורך לשנות את מראה החדר, בעת שיפוצים כללים, לפני כניסה לבית חדש או מיד שנייה, ובאופן כללי, כאשר עולה החשק להתחדשות ולשינוי מבורך. טפטים יכולים לשדרג את מראה החדר  בבת אחת וליצור לכל בן או בת מרחב פרטי אינטימי בו הם מבצעים פעילות שגרתית ביחידות, או מזמינים חברים לפעילות משותפת. אין ספק, כי הטפט יוסיף עניין לילדים ולאורחיהם, ובמקרים מסוימים, אף יעורר את דמיונם.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל